אודות

אודות החברה

בשנת 1973, רכשה משפחת זלצר את מפעל ענבי ציון, שהיה ממוקם אז בבת-ים והתמחה ביצור מיץ ענבים. אבי המשפחה שמעון זלצר, החליט מהר מאד לפתח את המפעל לכיוון חדש ולהתמחות בייצור ושיווק עיבודי פרי לתעשיות המזון. ההתמחות החדשה, בשילוב הקפדה על איכות ללא פשרות והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות הוכיחו את עצמן עד מהרה והביאו לשגשוג. עם ההצלחה נולד הצורך לעבור למבנה חדש, גדול יותר, מודרני ומצויד בטכנולוגיה מתקדמת. לאחר בדיקה מעמיקה הוחלט לעבור לאשקלון, שם נמצא המפעל עד היום.

במהלך השנים המשיכה ענבי ציון לצמוח ולפתח מוצרים חדשים וחדשניים והפכה לחברה המובילה בישראל בתחום עבודי פרי וחומרי גלם לאפייה. גם בקנה מידה עולמי ממוקמת ענבי ציון בין החברות המובילות בתחום הפירות המעובדים. כבר בעת ההקמה הציבו לעצמם בעלי החברה כמטרה לשאוף תמיד לחדשנות ומצויינות, שנועדו להעניק לתעשיית המזון, למאפיות המקצועיות, לשף קונדיטורים ולסיטונאים ריבות, קונפיטורות, מליות, קרמים לעוגה, גלזורה וכל חומרי גלם לאפייה, במגוון רחב של טעמים ובאיכות הגבוהה ביותר.


Notice: Trying to access array offset on value of type int in /home/anveyzio/domains/anvei-zion.com/public_html/wp-content/themes/anvey-zion/page-templates/tmp-about.php on line 31מוצרי החברה כוללים: פירות מעובדים, ריבות לאפיה, ריבות להזרקה, מליות פרי, פירות מסוכרים, פירות מעובדים ליוגורט ולגלידה, קרמים לעוגה, תוספות ומילויים שלא על בסיס פרי ומגוון מוצרים, ההופכים כל מאפה, גלידה או מוצר חלב למעדן מושלם.

הבחירה הקפדנית של הפירות וחומרי הגלם והשימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, מבטיחות שמירה על סטנדרט גבוה ואחיד של כל המוצרים ויכולת לספק מענה התפור לדרישות הלקוח. והכל במגוון רחב מאד של טעמים ומרקמים.

שותפים עסקיים: בשנת 2003 רכשה תנובה 50% ממניות החברה. עם הרכישה הפכה תנובה לשותפה אסטרטגית בענבי ציון. האמון של תנובה בנו מוכיח עצמו לאורך השנים, באפשרה את המשך הניהול העצמי של ענבי ציון ובהיותה לקוח חשוב של המפעל.

חדשנות

מותג פרטי ( private label )

אישור אי"ל (אגודה ישראלית לסכרת)

כשרויות ותקנים

הנהלה

שמעון זלצר ז"ל - מייסד החברה

שמעון זלצר עלה עם משפחתו לישראל מאוקראינה, בשנת 1973. שמעון זלצר היה איש עסקים בטבעו גם תחת איסור המשטר הקומוניסטי באוקראינה .הכסף מעסקים אלו, איתו הגיע לישראל עזר לו לממש את שאיפתו ולהקים עסק בישראל. זמן קצר לאחר עלייתו רכש את ענבי ציון והפך למנהלה עד שנת 1994.

אלכס זלצר - מנכ"ל

אלכס זלצר, מהנדס חשמל בהשכלתו, עלה עם הוריו לישראל מאוקראינה בגיל 23. כאשר אביו רכש את ענבי ציון הצטרף אלכס למפעל ולהנהלה. כיום, כמנכ"ל ענבי ציון הוא מונחה בכל החלטותיו ופועלו ע"י ה"אני מאמין שלו" – כי ההצלחה כיום חייבת להיות מבוססת על מובילות טכנולוגית, מיומניות גבוהות ושרות ללא פשרות.

סוזנה זלצר - סמנכלי"ת פיתוח ומשאבי אנוש

סוזנה זלצר, רעייתו של אלכס ,מהנדסת מחשבים בהשכלתה, מנהלת לצד אלכס את המפעל, תוך מחויבות רבה ללקוחות החברה, בהבטיחה פיתוח של מגוון מוצרים המותאמים להם ולצורכיהם היחודיים.

שי אוזן - מנהל כספים

שי בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים תואר BA בחשבונאות וכלכלה וכן רו"ח.
אחראי על מערך הכספים בענבי ציון משנת 2016.
כחלק מתפקידיו הקודמים כיהן כחשב בקבוצת תנובה.

רמי סננס - מנהל תפעול ושרשרת אספקה

רמי בוגר תואר ראשון מדעי ההתנהגות ומנהל עסקים.
רמי הינו מנהל תפעול ושרשרת האספקה במפעל במסגרת תפקידו אחראי על מחלקות הרכש, הלוגיסטיקה והתפעול.
בתפקידו הקודמים כיהן כמנהל בית הזיקוק של סוגת, סמנכל תפעול בקבוצת קליר, כיהן במספר תפקידים שונים באוסם נסטלה ובעל ניסיון עשיר בחברות תרופות וכימיה.

שני ויטקו - רויימי - מנהלת משאבי אנוש

שני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, ניהול וכלכלה.
בעלת ניסיון בתפקידי גיוס ומשאבי אנוש במפעליי תעשייה שונים.
הצטרפה לחברה בשנת 2016 כמנהלת משאבי אנוש.
מובילה את תהליכי הגיוס בחברה, פיתוח ורווחת העובדים.

אולגה צטלמן - מנהלת מחלקת הבטחת איכות

אולגה בוגרת תואר ראשון במדעי החיים מהאוניברסיטה הפתוחה.
בתפקידה הקודמים עסקה כאחראית איכות במפעל לעיבוד מתכת, מנהלת איכות ובטיחות מזון במפעל אריזות פלסטיק גמישות ("לנגסם") ומנהלת בטיחות מזון וסגנית מנהלת איכות במפעל אריזות פלסטיק גמישות ("תדביק").
אולגה הצטרפה למשפחת ענבי ציון בשנת 2018 והינה אחראית על ניהול איכות ובטיחות מזון במפעל.

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/anveyzio/domains/anvei-zion.com/public_html/wp-content/themes/anvey-zion/page-templates/tmp-about.php</b> on line <b>109</b><br />

עמרי כהן - מנהל מעבדת מו"פ

איגור סטרז'ניק - מנהל תפ"י ומערכות מידע

איגור, טכנאי אלקטרוניקה בעל הכשרה בניהול מחשבים, שרתים ורשתות.
עובד כבר 17 בענבי ציון.
במסגרת עבודתו במפעל מילא מספר תפקידים בינהם, ניהול מערך המחשוב, ניהול והקמת מחסן רכש טכני, קניין רכש מקומי והיום הינו מנהל מערכות מידע ותפ"י.

נועם לאטי - מנהל אחזקה ופרוייקטים

נועם בוגר תואר ראשון בהנדסה כימית מהטכניון ותואר שני בהנדסת הסביבה גם הוא מהטכניון.
לנועם ניסיון בניהול פרויקטים בתעשיית הפארמה פריגו ובתעשיית המזון - טופגאם. ניהול מחלקת אחזקה בווישי (מיקרואלקטרוניקה) וכצ"ט (פארמה).

ערכי החברה

חברה של אנשים – אנחנו מאמינים כי ההון החשוב ביותר שלנו הוא ההון האנושי. כי אנשים העובדים מתוך חדווה ומונחים על ידי ערכים הם עבורנו המפתח להצלחה, להתפתחות מתמדת ולצמיחה. אנחנו בטוחים כי רק עם עובדים שבעי רצון ניתן לשמר לקוחות מרוצים.

איכפתיות והעזה – ההתחשבות בצורכי העובדים, ההקשבה ותשומת הלב לרצון הלקוחות ולטעמו המשתנה של הצרכן הסופי, ההעזה לפעול לשיפור מתמיד ולחדשנות, הם המפתח שלנו ליצירתיות וליכולת המתמשכת של חברתנו לפתח מוצרים חדשניים ומותאמים לצורכי כל לקוח ולקוח.

אחריות ורצון לנתינה – אנחנו רואים בלקוחות שותפים לדרך ומתיחסים ברצינות רבה לאחריות שלנו כלפיהם, הן ברמת המוצר והן ברמת השרות. אחד הערכים המרכזיים, המנחים את העשייה בענבי ציון, הוא להמשיך ולתת לקונדיטורים ולשפים חומרי גלם חדשים, על פי דרישתם, בעזרתם יוכלו גם הם להצטיין ולהתחדש.

החזון שלנו

חזוננו, מיום הקמת המפעל ועד עתה, הוא להוביל את תחום טכנולוגיית ה"Fruit Preparation " בישראל בחדשנות ומצויינות. מצוינות, שנועדה להעניק לתעשיית המזון, למאפיות המקצועיות, לשף קונדיטורים ולסיטונאים פתרונות, שיסייעו להם הפוך כל מאפה ועוגה למעדן. חדשנות, שמשמעה להוביל באימוץ טכנולוגית חדשניות, תוך הקפדה על שימור טעמם הנפלא של הפירות והפיכתם למוצרים איכותיים.

יעדים עסקיים

בראש יעדיה העסקיים של ענבי ציון עומדים השאיפה להצטיינות באמינות ובשרות לקוחות, בהם רואה החברה את הבסיס העסקי והרווחי שלה וכן לאפקטיביות ולמצוינות בניהול. כמו כן שואפת ענבי ציון להרחבת שווקיה ולפיתוח שווקים חדשים בישראל ובעולם ולהעמקת הידע הטכנולוגי של עובדיה, תוך קיום שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות.

יצוא

ענבי ציון מייצאת כיום כ- % 10 מתוצרתה. כאשר השווקים העיקריים בהם היא פועלת הם:

אוסטרליה – בעיקר שיווק של קונפיטורות, באמצעות רשתות מזון.

ארה"ב – בשווקים אלו נמכרות הקונפיטורות של החברה והן משווקות בשוק הקמעונאי וכן מעובדי פירות למחלבות.

קנדה בשווקים אלו ענבי ציון, משווקת קונפיטורות במגוון טעמים וממרחי בריאות ללא תוספת סוכר

הלקוחות שלנו