מייסד החברה -שמעון זלצר
שמעון זלצר עלה עם משפחתו לישראל מאוקראינה, בשנת 1973. שמעון זלצר היה איש עסקים בטבעו גם תחת איסור המשטר הקומוניסטי באוקראינה .הכסף מעסקים אלו, איתו הגיע לישראל עזר לו לממש את שאיפתו ולהקים עסק בישראל. זמן קצר לאחר עלייתו רכש את ענבי ציון והפך למנהלה עד שנת 1994

אלכס זלצר – מנכ"ל
אלכס זלצר, מהנדס חשמל בהשכלתו, עלה עם הוריו לישראל מאוקראינה בגיל 23.
כאשר אביו רכש את ענבי ציון הצטרף אלכס זלצר למפעל ולהנהלה. כיום, כמנכ"ל ענבי ציון הוא מונחה בכל החלטותיו ופועלו ע"י ה"אני מאמין שלו" – כי ההצלחה כיום חייבת להיות מבוססת על מובילות טכנולוגית, מיומניות גבוהות ושרות ללא פשרות.

סוזנה זלצר – סמנכ"לית ומנהלת פיתוח מוצרים
סוזנה זלצר, רעייתו של אלכס ,מהנדסת מחשבים, מנהלת לצד אלכס זלצר את המפעל, תוך מחויבות רבה ללקוחות החברה, בהבטיחה פיתוח של מגוון מוצרים המותאמים להם ולצורכיהם היחודיים.

מרים וידר – מנהלת רכש
מרים וידר, בעלת תואר שני במנהל עסקים וביתם של אלכס וסוזנה, משמשת כמנהלת הרכש של ענבי ציון משנת 2000. וידר אחראית על רכש כל חומרי הגלם, כולל אריזה וציוד. כמו כן, מובילה מרים ומטמיעה מערכות מידע מתקדמות בחברה.

זהבה ציפר – מנהלת שיווק ומכירות
זהבה ציפר, בעלת תואר שני במנהל עסקי וביתם של אלכס וסוזנה, משמשת כמנהלת השיווק והמכירות של החברה משנת 2001. ציפר אחראית על ניהול תיקי לקוחות, פיתוח עסקי וניהול השירות בחברה.

הנהלת ענבי ציון