ערכי החברה


חברה של אנשים - אנחנו מאמינים כי ההון החשוב ביותר שלנו הוא ההון האנושי. כי אנשים העובדים מתוך חדווה ומונחים על ידי ערכים הם עבורנו המפתח להצלחה, להתפתחות מתמדת ולצמיחה. אנחנו בטוחים כי רק עם עובדים שבעי רצון ניתן לשמר לקוחות מרוצים.

איכפתיות והעזה – ההתחשבות בצורכי העובדים, ההקשבה ותשומת הלב לרצון הלקוחות ולטעמו המשתנה של הצרכן הסופי, ההעזה לפעול לשיפור מתמיד ולחדשנות, הם המפתח שלנו ליצירתיות וליכולת המתמשכת של חברתנו לפתח מוצרים חדשניים ומותאמים לצורכי כל לקוח ולקוח.

אחריות ורצון לנתינה – אנחנו רואים בלקוחות שותפים לדרך ומתיחסים ברצינות רבה לאחריות שלנו כלפיהם, הן ברמת המוצר והן ברמת השרות. אחד הערכים המרכזיים, המנחים את העשייה בענבי ציון, הוא להמשיך ולתת לקונדיטורים ולשפים חומרי גלם חדשים, על פי דרישתם, בעזרתם יוכלו גם הם להצטיין ולהתחדש.

יעדים עסקיים


בראש יעדיה העסקיים של ענבי ציון עומדים השאיפה להצטיינות באמינות ובשרות לקוחות, בהם רואה החברה את הבסיס העסקי והרווחי שלה וכן לאפקטיביות ולמצוינות בניהול.
כמו כן שואפת ענבי ציון להרחבת שווקיה ולפיתוח שווקים חדשים בישראל ובעולם ולהעמקת הידע הטכנולוגי של עובדיה, תוך קיום שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות.

החזון שלנו


חזוננו, מיום הקמת המפעל ועד עתה, הוא להוביל את תחום טכנולוגיית ה"Fruit Preparation " בישראל בחדשנות ומצויינות.
מצוינות, שנועדה להעניק לתעשיית המזון, למאפיות המקצועיות, לשף קונדיטורים ולסיטונאים פתרונות, שיסייעו להם הפוך כל מאפה ועוגה למעדן.
חדשנות, שמשמעה להוביל באימוץ טכנולוגית חדשניות, תוך הקפדה על שימור טעמם הנפלא של הפירות והפיכתם למוצרים איכותיים.