בשנת 1974, רכשה משפחת זלצר את מפעל ענבי ציון, שהיה ממוקם אז בבת-ים והתמחה ביצור מיץ ענבים. אבי המשפחה שמעון זלצר, החליט מהר מאד לפתח את המפעל לכיוון חדש ולהתמחות בייצור ושיווק עיבודי פרי לתעשיות המזון. ההתמחות החדשה, בשילוב הקפדה על איכות ללא פשרות והשימוש בטכנולוגיות מתקדמות הוכיחו את עצמן עד מהרה והביאו לשגשוג. עם ההצלחה נולד הצורך לעבור למבנה חדש, גדול יותר, מודרני ומצויד בטכנולוגיה מתקדמת. לאחר בדיקה מעמיקה הוחלט לעבור לאשקלון, שם נמצא המפעל עד היום.

במהלך השנים המשיכה ענבי ציון לצמוח ולפתח מוצרים חדשים וחדשניים והפכה לחברה המובילה בישראל בתחום עבודי פרי וחומרי גלם לאפייה. גם בקנה מידה עולמי ממוקמת ענבי ציון בין החברות המובילות בתחום הפירות המעובדים. כבר בעת ההקמה הציבו לעצמם בעלי החברה כמטרה לשאוף תמיד לחדשנות ומצויינות, שנועדו להעניק לתעשיית המזון, למאפיות המקצועיות, לשף קונדיטורים ולסיטונאים ריבות, קונפיטורות, מליות, קרמים לעוגה, גלזורה וכל חומרי גלם לאפייה, במגוון רחב של טעמים ובאיכות הגבוהה ביותר.

מוצרי החברה כוללים: פירות מעובדים, ריבות לאפיה, ריבות להזרקה, מליות פרי, פירות מסוכרים, פירות מעובדים ליוגורט ולגלידה, קרמים לעוגה, תוספות ומילויים שלא על בסיס פרי ומגוון מוצרים, ההופכים כל מאפה, גלידה או מוצר חלב למעדן מושלם.

 

ענבי ציון


הבחירה הקפדנית של הפירות וחומרי הגלם והשימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, מבטיחות שמירה על סטנדרט גבוה ואחיד של כל המוצרים ויכולת לספק מענה התפור לדרישות הלקוח. והכל במגוון רחב מאד של טעמים ומרקמים.

 

שותפים עסקיים
בשנת 2003 רכשה תנובה 50% ממניות החברה. עם הרכישה הפכה תנובה לשותפה אסטרטגית בענבי ציון. האמון של תנובה בנו מוכיח עצמו לאורך השנים, באפשרה את המשך הניהול העצמי של ענבי ציון ובהיותה לקוח חשוב של המפעל.